Enter your keyword

IELTS Hazırlık

IDP IELTS Referral Partner olarak hizmet veren İngiliz Kültür Bakırköy Şubesi, tecrübeli ve uzman kadrosuyla IELTS sınavında hedefinize ulaşma garantisi veriyor.

İngiliz Kültür Bakırköy, öncelikle IELTS adayının hedefini öğreniyor ve ardından adayı IELTS deneme sınavına davet ediyor. Adayın mevcut seviyesi ve ulaşması gereken puan netleştirildikten sonra kişinin yaşam standartı ve öğrenme biçimi de hesaba katılarak kendisine özel bir eğitim planı oluşturuluyor. IELTS konusunda uzman yabancı eğitmenlerle kişinin eğitim planı özel dersler eşliğinde titizlikle takip ediliyor. Öğrencinin plan dahilinde çıkarılan çalışma programına uyması koşuluyla İngiliz Kültür Bakırköy, belirlenen hedef puana ulaşma garantisi veriyor.

  • IELTS Hazırlık konusunda tecrübeli ve uzman kadrosuyla İngiliz Kültür Bakırköy size IELTS sınavında başarıyı garanti ediyor
  • IDP IELTS yetkili sınav merkezi
  • 80 saat üzeri One to One IELTS dersinizi bizden alın sınav ücretinizi biz ödeyelim
  • IELTS deneme sınavı ile seviyenizi test edelim

IELTS Nedir?

IELTS sınavı, kişilerin İngilizce dil seviyesini ölçen ve uluslararası geçerliliğe sahip bir seviye belirleme sistemidir. 9 puan ölçeği üzerinden değerlendirilen sınav başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, herkes için uygulanabilecek bir sınavdır. Akademik ve Genel Eğitim şeklinde iki seçeneği bulunan IELTS sınavı, konuşma, okuma, yazma ve dinleme şeklindeki 4 bölümden oluşur.

IELTS Ne için Kullanılır?

Dünya çapında 130’dan fazla ülkede ve binlerce kuruluşta, IELTS sınavı sonuçları kişilerin İngilizce seviyelerinin belirlenmesi için geçerli kabul edilir. IELTS yine dünya çapındaki birçok üniversitede dil yeterliliğini belirtmek için kullanılabilirken, adayların vize işlemlerine de yardımcı olabilir. Özellikle İngiltere, Kanada, Yeni Zellanda ve Avusturalya’ya yapılan vize başvurularında IELTS kabul şartlarından biridir.

Kimler IELTS‘e girmeli?

İngilizce dil seviyesini belgelemek isteyen herkes IELTS‘e girebilir. Maaşına ek olarak dil tazminatı almak isteyen kamu ve özel sektör çalışanları, üniversite hazırlık kısmını atlamak için yeterlilik belgesi olarak kullanacak öğrenciler, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler, yurt dışında oturmak isteyen kişiler, yurt dışında iş kurmak isteyen girişimciler ve daha örneklendirilebilecek birçok kişi IELTS sonuç belgesini geçerli bir İngilizce seviye belirleme sistemi olarak kullanabilir.

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Genel İngilizce
Seviye Tespit Sınavı

Junior İngilizce
Seviye Tespit Sınavı