skip to Main Content
NEDEN BİZ ?İngiliz Kültür BakırköyNEDEN BİZ ?

NEDEN BİZ ?

Gerçekten İngilizce Öğrenmeli miyim? İngilizceyi öğrenince hayatımda ne değişecek?

İnsanlık tarihinin tüm gelişim süreçlerinde ortak dil kavramı her zaman önemli bir rol oynamıştır. 19. yüzyıl ve 20. Yüzyıl başlarına kadar bu görev Lingua Franca, yani Latince’nindir. 20. yüzyıl ortalarından itibaren bu görev gelişen toplumların dünya genelindeki varlıklarını arttırmaları ile artık İNGİLİZCE’nin hakimiyetine geçmiş, hâlihazırda günümüzde de gücünü arttırarak devam ettirmiştir.

Teknolojinin geldiği nokta, iletişim kaynaklarının çeşitliliği ve gücü ile birleştiğinde, bu ortak dilin iletişimin temel taşı olması perçinlemiştir. Gelecek planları ister çocukluk çağından itibaren aile tarafından, ister yetişkin bireylerin kendi kariyer planlamaları olarak tasarlansın, değişmeyen ilk başlık İngilizce dil eğitimidir. İngilizce günümüz dünyasında bilimden, sanata dünya toplumlarının entegrasyonunda başroldedir.

Tüm bunların ışığında gelişen dünyaya sağlıklı şekilde uyum sağlayan, coğrafi sınırlardan çıkarak dünya vatandaşı olmak isteyen bireyler için İngilizce özgürlük, başarı ve dolayısı ile mutluluk anlamına gelmektedir.

Önyargılarınızdan kurtulun!

“ İnsanlarda ki önyargıyı parçalamak, benim atomu parçalamamdan daha zor “ demiş Einstein.

Tabi olmadığınız bir dili öğrenmek üzere başlayacağınız yolculuğunuz da önünüzdeki ilk ve tek engel önyargılarınızdır.  Henüz hiç başlamadığınız ya da adım atmadığınız bir süreçte peşin hükümlü olmaktan vazgeçerek, İngiliz Kültür Bakırköy’ün sizlere sunmuş olduğu çağdaş eğitim yöntemleri ile bu önyargının aslında çok da gereksiz olduğunu açıkça göreceksiniz.

İkinci bir boyut var ki orada aslında iş daha kolay, daha önce farklı mecralarda dil eğitimi almış ve başarılı olamamış olabilirsiniz.  Çevrenizden kurs ya da okullarda İngilizce öğrenemeyeceğinizi söyleyen insanlar ile karşılaşmış olabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey bakış açınızı değiştirerek bu yolda doğru partneri yani İngiliz Kültür Bakırköy’ü seçmek olacaktır.

Doğru Tercihin Önemi

İngilizce öğrenmenin hayatınıza katacaklarının farkındasınız, önyargılarınızdan kurtuldunuz ve artık bir başlangıç yapmak istiyorsunuz. Bu aşamada doğru tercihin önemi başarınızı belirleyecek önemli bir faktör olarak karşınıza çıkar. Temelde iki önemli başlık vardır;

  • ZAMAN – Sonsuz gibi görünen harcarken çok da düşünmediğimiz zaman, geri döndürülemediğinde kıymetini bizi hatırlatır. Kurumumuzda temel ilkemiz sizin zamanınızın değerli olduğu ve eğitim süresinin sonunda kazanımlarınızın maksimum seviyede olmasıdır. Geri koyamayacağımız telafi edemeyeceğimiz zamana saygımız size ve işimize duyduğumuz saygının da aynasıdır.
  • MADDİ KRİTERLER – Günümüz dünyasında zorlaşan ekonomik etkiler, kaliteli hizmete ulaşmanın yüksek bedeller ödemekten geçtiğini bize hissettirmektedir. İnternet ortamında ücretsiz materyallerden, yurtdışında eğitime kadar geniş bir yelpazede önünüze çıkan sonuçları sizler adına İngiliz Kültür Bakırköy olarak harmanlıyor ve sunuyoruz. Kaliteli, çağdaş bir eğitimi modern sınıflarda ücretsiz materyaller ile eğitim kalitemizden taviz vermeden, yerli ve yabancı öğretmenlerimiz ile kursiyerlerimiz ile buluşturuyoruz. Yeterli seviyeye ulaştığınız da istekleriniz doğrultusunda 15 yıllık deneyim ile dünya genelinde 200 üzerinde anlaşmalı olduğumuz okul ile sizlerin yurt dışı eğitimde de yanınızda oluyoruz.

İngiliz Kültür Bakırköy olarak mezun olmuş olan öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları ile yolumuza emin ve güçlü adımlarla her gün büyüyen bir aile olarak devam ediyoruz.

Doğru Yöntem ile Buluşmak

Sizleri İngilizce öğrenirken başarısızlığa götüren standartlardan kurtarmak ve kişiye özel çözümler üreten bir eğitim sistemi ile buluşturmak İngiliz Kültür Bakırköy olarak görevlerimizin başında geldiğinin bilincindeyiz. Kitaba bağlı takip ve ezbere dayalı metotlardan uzaklaşarak, modern sınıflarda yılların birikim ve tecrübesi ile oluşmuş geniş kurum kütüphanemizden oluşturduğumuz ek kaynaklar ile öğrenci ve öğretmenin birbirine zaman ayırabildiği 8-12 kişilik sınıflarda sizlere çağdaş eğitimin gereklilikleri ile buluşturduk, buluşturmaya devam edeceğiz.

 Eğitim kadromuzun sizlere mesajı

“It’s never too late to learn.“ – Öğrenmek için asla geç değildir. Ülkemizde ki söylemi ile “Öğrenmenin yaşı yoktur.”

Yeter ki isteyin! Göreceksiniz her şey çok daha kolay ve güzel olacaktır. İngiliz Kültür Bakırköy olarak bizler sizlerin bu yolculuğunuz da deneyim ve tecrübelerimiz ile mezun ettiğimiz binlerce öğrencimiz ile sizleri de bu ailenin bir parçası yapmak için göreve hazırız.

İLETİŞİM FORMU

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Back To Top
×Close search
Ara

Genel İngilizce
Seviye Tespit Sınavı

Junior İngilizce
Seviye Tespit Sınavı